„Zosia Samosia”
Akcja spektaklu rozgrywa się w stadninie koni. Mała rezolutna dziewczynka o imieniu Zosia wraz z trenerem zapoznaje dzieci z tajnikami nauki jazdy konnej. Bajka uczy 
szacunku dla zwierząt,  posłuszeństwa wobec opiekunów oraz, że samodzielność jest pierwszym krokiem ku dorosłości, ale pamiętać trzeba żeby stawiać maleńkie kroczki. Występują: Zosia, Trener, Zając

 

 

„O rycerzu co księżniczkę ratował”
Bajka o rycerzu to opowieść o pewnym chłopcu, który na skutek splotu zdarzeń, możliwych tylko w bajkach, ratuje, wybudza zaczarowaną księżniczkę. Okoliczność ta sprawia, że ów bohater odkrywa, iż rycerzem, kimś kto pomaga, kto się opiekuje drugą osobą, kto jest szlachetnym, można być na co dzień, niekoniecznie w baśniowym świecie. Występują: rycerz, księżniczka, dama dworu, dziadek, koń.

 

 

„Doktor Dzięcioł”
Historia zabawnej biedronki, poważnego leśniczego oraz tytułowego Doktora. Bajka autorska, interaktywna, uczy wrażliwości na cudzą krzywdę, zaznajamia z pracą lekarzy. Występują: biedronka, doktor dzięcioł, leśniczy, kaczor.

IMG_0823

„Przygody Misia podróżnika”
Spektakl uczy, że pomoc i dobroć jaką okazujemy innym wraca do nas w dwójnasób oraz, że nazbyt częste i zbyt długie korzystanie z urządzeń elektronicznych tj laptop czy telefon warto zamienić choćby na spacer po okolicy czy ciekawe zabawy ogólnorozwojowe wprowadzające dziecko w świat rzeczywisty w formie dla niego przystępne.
pmp1.2.jpgpg

„Sówka mądra główka”
Sówka mądra główka- to bajka mająca na celu wzbudzić w widzach zamiłowanie do poznawania świata i przeżywania wielu interesujących przygód poprzez czytanie książek.
Pewnego razu wszystkowiedząca sówka po zapoznaniu się z jedną z lektur w fascynujący sposób przenosi się w bajkowy świat, a tam spotyka….
SAM_7442